O nas

Jesteśmy firmą proponującą Państwu artykuły wykończenia wnętrz, mozaiki drewniane, deski, a także stoliki, blaty i wiele innych dodatków do domu i ogrodu.

Po pierwsze – własną ręką.
Nasze produkty wykonywane są rzemieślniczo, tradycyjnymi metodami stolarskimi, własnoręcznie z wykorzystaniem podstawowych narzędzi do obróbki drewna. Indywidualne podejście do każdego produktu daje możliwość kontroli produkcji i sprawia, że jest on niepowtarzalny.

Po drugie – z drewna.
Artykuły, które Państwu proponujemy, opierają się na pięknie tego naturalnego surowca. Rysunek drewna jest niepowtarzalny, tak jak linie papilarne na naszych dłoniach – dlatego każdy nasz produkt jest wyjątkowy.

Po trzecie – styl.
Pasja, z którą produkujemy nasze wyroby, sprawia że chcemy cały czas się rozwijać. Dzieje się tak, ponieważ obserwujemy nieustannie zmieniające się trendy w sztuce i designie. Pragniemy na nie odpowiadać oraz tworzyć własny niepowtarzalny styl, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Ponadto oferujemy Państwu możliwość indywidualnych zmian w produktach w celu jak najlepszego dopasowania ich do Państwa potrzeb. Szczególną kategorią są ławy, stoliki i blaty, które całkowicie dostosowujemy do wizji Klienta. Odbiorca produktu sam wybiera rodzaj drewna, wymiary blatu, a także rodzaj stelaża lub nóg. Dla każdego przygotowujemy indywidualną ofertę w zależności od wybranych elementów. W naszej ofercie usług dostępne są także realizacje na większą skalę – wielkopowierzchniowe mozaiki ścienne, tarasy zewnętrzne, a nawet konstrukcje drewniane. Zapraszamy do kontaktu.